piątek, 1 sierpnia 2014

Najczęściej czytane - TOP 3 LIPIEC

Początek nowego miesiąca, zatem czas na podsumowanie poprzedniego. Jeżeli przeoczyłyście któryś z postów, to macie teraz szansę nadrobić. Przedstawiam trzy najbardziej poczytne posty w miesiącu lipiec.


1.Błyszczyki Kobo Professional Long Lasting Glass Shine część 1 W tym miesiącu najbardziej spodobał się wam post o błyszczykach KOBO. Jest to pierwsza część, planuję jeszcze dwie, bo wciąż do pokazania zostało 10 błyszczyków. Obiecuję, postaram się ;)
2. Beżowe LOVE  Cumel od Colour Alike to piękny lakier. Bardzo często po niego sięgam, teraz też go mam na sobie :) Polecam każdemu, kto poszukuje jasnego ładnego, bezproblemowego lakieru.


3. Morska muszelka i piórka od My Secret Kolejny lakier znalazł się w zestawieniu. Ponownie jasny kolor, tym razem brzoskwinka. W notce są też zdjęcia tego lakieru z ciemnymi piórkami. Jeżeli jesteście ciekawe efektu to zapraszam.W tym miesiącu pokazałam Wam kilka ciekawych lakierów, nawet pojawiły się głosy, że powoli staję się paznokciową blogerką. To raczej nigdy nie nastąpi, ponieważ nie mam aż tak cudnych zdolności, jak inne dziewczyny :) Makijażu tym razem niet ;))) Kolejny post z tej serii już za miesiąc ;))))


Pozdrawiam :)

2 komentarze:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia