wtorek, 9 sierpnia 2016

Tydzień w zdjęciach || Wakacyjne wspomnienie

Do tej pory na blogu nie pojawiały się takie posty. Jest to związane z tym, że rzadko kiedy robię zdjęcia otaczającego świata, nawet za pomocą telefonu. Jednak ostatni tydzień był dość szczególny, ponieważ spędziłam go nad naszym polskim morzem. W związku z tym wiele rzeczy udało mi się udokumentować. Raczej to ja byłam tą robiącą zdjęcia, więc zdjęć gdzie ja jestem mam dość mało. Jednak udało mi się kilka wybrać. 


Bardzo lubię polskie morze, wg mnie jest piękne.  W tym miejscu, gdzie byliśmy, plaża jest piaszczysta a morze było bardzo czyste - nawet na głębokości metrowej było widoczne dno. Na plaży budowaliśmy zamki, kopaliśmy dziury i się wygłupialiśmy. Jednak pogoda nad Bałtykiem w tym roku nas nie rozpieściła, czasami było słoneczko umożliwiająca kąpiel, jednak najczęściej witało nas pochmurne niebo i deszcz. O wakacyjnej opaleniźnie nie ma mowy - mieliśmy fajniejsze dwa dni, a tak reszta była spędzona w bluzach i kurtkach przeciwdeszczowych. 

Większość czasu spędziliśmy na spacerach po nadmorskiej miejscowości. Oferta była dość uboga - oprócz różnych miejsc, gdzie można było zjeść, pojawiały się stragany z chińszczyzną lub przysłowiowym badziewiem. Niestety rodzina z dzieckiem nie miała jak ciekawie spędzić czas. Dlatego też w miarę możliwości siedzieliśmy na plaży lub krążyliśmy po mieście.


Odrobinę wypoczęłam i zregenerowałam siły. Tego mi było trzeba - czasu spędzonego z najbliższymi, relaks, odpoczynek od dnia codziennego. A Wy gdzie byłyście na wakacjach? A może taki wyjazd dopiero przed Wami?

Pozdrawiam :)
4 komentarze:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia