wtorek, 2 grudnia 2014

Najczęściej czytane TOP3 - LISTOPAD

Mamy nowy miesiąc, w takim razie szybkie podsumowanie listopada. Przedstawiam trzy posty, które najchętniej odwiedzałyście w poprzednim miesiącu :) Tym razem są to zbiorowe notki o tych produktach, które się u mnie pojawiły. Jest tego dużo, Jak widzicie większość to lakiery. Mam w planie większość z nich pokazać, jak wyglądają na paznokciach. Mam nadzieję, że palców mi starczy ;))))


1. Drogeria Natura wciąż zaskakuje! Nowości od My Secret oraz Zestawy Świąteczne. Co polecam? Sklep nas rozpieszcza w ostatnich miesiącach i w listopadzie wypuścił nowości, które aż chce się przygarnąć. Ciekawe są też zestawy świąteczne.2. Sensique i My Secret - nowości w Drogerii Natura Kilkukrotnie pokazywałam Wam kosmetyki, które się pojawiły w Drogerii Natura. Na początku listopada furorę robiły lakiery Sensique. Kilka z nich już pokazałam na blogu.
3. WIBO - Nowości Moja kolekcja lakierów rozrasta się w ekspresowym tempie. Ale oprócz nich w mojej kosmetyczce pojawiło się także kilka produktów do makijażu. Jeżeli chcecie zobaczyć jakie, to zapraszam.
A za miesiąc kolejne zestawienie :) mam nadzieję, że będą dominować inne posty ;)


Pozdrawiam :)


3 komentarze:

  1. Czy możesz zdradzić jaki nr lakieru znajduję się na buteleczce z wibo , środkowy rządek ,pierwszy od lewej ?:)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia