niedziela, 8 lutego 2015

Wibo Leather Nail Polish & Glam Rock

Przyznam się Wam, że ostatnio jestem bardzo rozleniwiona. Pogoda źle na mnie wpływa i jedyne co chciałabym robić od rana do wieczora, to leżeć i oglądać film/czytać książkę/grać na komórce :) W takich chwilach to chciałabym być kotem - byłoby to dla mnie idealne życie patrząc na te moje trzy futrzaki: spanie, jedzenie, spanie, jedzenie itp. :) Ale tak przyjemnie nie jest, trzeba zająć się domem, dzieckiem, pójść do pracy. I w chwile, które mam tylko dla siebie, gdy mogę odpocząć, to po prostu nic nie robię. I to też widać na blogu. Wcześniej, odpoczywałam pisząc notki, robiąc zdjęcia itp, teraz odpoczywam leżąc. I bez żadnych zahamowań zwalam to wszystko na pogodę, ktoś winny musi być :) Jednak stwierdziłam, że przy niedzieli, zanim zacznę nic nie robić, napiszę Wam parę słów oraz pokażę co nie co. Wybrałam temat mało skomplikowany  - czyli paznokcie. 


Dzisiejsze mani powstało dzięki dwóm lakierom Wibo: Leather Nail Polish nr 3, jest to lakier w kolorze bordowym imitującym fakturę skóry oraz Glam Rock, czyli brokatowy top coat. 


Lakiery Leather Nail Polish z dnia na dzień coraz bardziej mi się podobają, choć myślę, że do "skórzanego" efektu tutaj jest daleko. Raczej wykończenie jest piaskowe, lekko satynowe. Schnie szybko, co uwielbiam, konsystencja naprawdę jest świetna, nie rozlewa się niekontrolowany. Zmywa się w miarę znośnie.

Glam Rock to top nawierzchniowy, którym urozmaiciłam sobie skórzane bordo. W bezbarwnym lakierze zatopione są kawałki różnokolorowej i różnokształtnej folii. Wygląda jak potłuczone szkło, świetnie się prezentuje. Co myślicie o takim połączeniu?
 
Pozdrawiam :)9 komentarzy:

 1. Nie podoba mi się ten topper niestety :/

  OdpowiedzUsuń
 2. trochę nie mój kolor ale podoba mi się :)

  OdpowiedzUsuń
 3. oba posiadam i skórzany nie przypadł mi do gust, ma brzydką strukturę (jakby odcisk od kołdry) i kolor. Ale topper jest piękny! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie do końca jestem przekonana do tej serii leather :<

  OdpowiedzUsuń
 5. Miałam jeden "skórzany" ale nie polubiliśmy się :( D.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie do końca podoba mi się ten efekt... Ta seria lakierów jest raczej średnia moim zdaniem

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia