niedziela, 3 stycznia 2016

Najczęściej czytane - TOP3 GRUDZIEŃ + TOP3 2015 ROKU

Jak co miesiąc przychodzę do Was z najczęściej czytanymi postami w minionym miesiącu. Oczywiście, nie mogło zabraknąć podsumowania postowego 2015 roku. Zobaczcie, na co szczególnie zwróciliście uwagę. 
TOP 3 GRUDZIEŃ: W grudniu pochwaliłam się nowościami, część dostałam, część sama zakupiłam, dużo tego było. Jeżeli nie widziałyście, co nowego u mnie się pojawiło, to zaglądnijcie do posta.
 Wg statystyk spodobały się Wam kredki z My Secret. Lubię ich używać pod cienie do powiek, bo dzięki temu podbijają ich kolor. Są naprawdę przyjemne.
 Kobaltową kreskę uwielbiam i tak prosty makijaż jest jednym z moich ulubionych.  Zobaczcie do posta, co użyłam do jego wykonania.
TOP 3 2015 ROKU:


 W minionym roku wiele osób szukało informacji na temat pomad do brwi firmy Inglot. Posiadam dwa kolory: 18 i 20, jednak mam w planach zakupić jeszcze jeden - jaśniejszy. Naprawdę są one bardzo przyjemne i gdy miałam czarne włosy to tylko nimi podkeślałam brwi. Niestety teraz są dla mnie za ciemne i tylko od czasu do czasu po nie sięgam.
 W minionym roku przeszłam jedną z największych metamofroz - radykalnie zmieniłam kolor włosów: z czerni przeszłam na blond. Bojąc się o stan włosów postanowiłam skorzystać z kuracji Olaplex. Dzięki niej nie mam popalonych włosów. Minęło prawie 4 miesiące, stan włosów uległ troszkę pogorszeniu, jednak gdyby nie te preparaty, to teraz pewnie byłabym łysa. Naprawdę pomógł mi praktycznie bezboleśnie zmienić swój wygląd. 
Kolejny mój ulubieniec znalazł się w zestawieniu. Ten rozświetlacz jest fenomenlany. Nie ma w sobie brokatu i można za jego pomocą uzyskać na policzkach piękny efekt tafli. Macie go w swoich zbiorach?Zachęcam Was do zajrzenia do wymienionych tutaj postów i zapraszam na kolejne, które już niebawem. 

Jeżeli chcesz być na bieżąco z tym, co u mnie, to zachęcam do obserwowania bloga, polubienia strony na FB lub śledzenia mojego konta na Instagramie. Odnośniki możecie znaleźć na pasku po prawej stronie.


Pozdrawiam :)
  

4 komentarze:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia