czwartek, 23 sierpnia 2012

Trochę mojej gadaniny plus wyniki konkursu urodzinowego ;)

Hej :)

W końcu zasiadłam do sprawdzenia zgłoszeń do konkursu.
Bardzo mi zależało na Waszych odpowiedziach na pytanie konkursowe, bo dzięki temu dowiedziałam się jak odbieracie mojego bloga, co lubicie, czego nie, co jest do zmiany, co chętnie byście przeczytały.
Postaram się krótko to podsumować :)

Jednogłośnie wszyscy stwierdzili, że podobają im się makijaże. Jestem za te słowa naprawdę wdzięczna. Dziękuję, że doceniacie moją mazaninę :* Mój blog od początku miał być moim miejscem, gdzie mogę pokazywać swoją pasję, a jest nią właśnie makijaż. I na to przede wszystkim kładę nacisk. Oczywistą oczywistością ;) jest fakt, że w to wszystko wplątane są kosmetyki, stąd ich recenzje, które uważacie za rzeczowe i dokładne. Staram się rozwijać i pokazywać nowe rzeczy, choć ostatnio cierpię na kryzys twórczy - nic nowego wymyślić nie mogę... Także problemem jest u mnie czas, bo tak dla siebie mam go dość niewiele, zazwyczaj wieczorem, ale wtedy zdjęcia makijażu po prostu nie wychodzą. To też jest przyczyną, że większość makijaży jest użytkowa i dzienna :) jak mam godzinę na stworzenie czegoś, to jest wyczyn hehe :) ale i tak często latam po domu z pomalowanym jednym okiem, bo akurat dzieć chce się klockami bawić ;)
Podobają Wam się zdjęcia  Szczerze, to jest to moja pięta achillesowa ;) Nie mam dobrego aparatu, oświetlenie w mieszkaniu mam bardzo kiepskie, wręcz staję na rzęsach, aby były one jasne ;) Nie do końca jestem z nich zadowolona, ale ćwiczę wciąż ;)

Do układu bloga także nie macie większych zastrzeżeń. Padły propozycje, aby dodać troszkę kolorków. Jestem otwarta na zmiany, nie wszystko mi się tutaj podoba, więc jak ktoś wpadnie na jakiś pomysł, chętnie go wysłucham :)

Chciałybyście więcej makijaży i ich tutoriali. Będę się starać, aby spełnić Wasze wymagania. Jeżeli chciałybyście zobaczyć coś konkretnego, dajcie znać, przyślijcie zdjęcie maka na maila czy w komentarzu, fajnie by było zrobić nowy cykl: "Makijaż na życzenie". Co Wy na to? Zainteresowane? Wszystko w tym momencie zależy od Was i od waszych propozycji :)

Padła propozycja, abym napisała kilka artykulików instruktażowych, takich dla laików. Parę razy robiłam do tego podchody, mam napisane aktualnie 3 takie artykuły, które stworzyłam rok temu :) Miały ukazać się w pewnej gazecie, ale jednak nic z tego nie wyszło i tak leżą u mnie na kompie. Postaram się je odświeżyć i Wam udostępnić, choć nie uważam ich za jakiś wyczyn pisarski, jestem ścisłowcem, pisanie mi przychodzi z trudem :)))) stąd większość informacji była pisana dość ogólnikowo :)

Chcecie więcej recenzji, nie ma problemu, będą na pewno. Postaram się napisać troszkę o swoich pędzlach, będzie pojawiać się kolorówka, lakiery, pielęgnacja.Wszystko to co mnie zaciekawiło, ale także rozczarowało.

Mam nadzieję, że blog się rozwinie tak, aby był chętnie przez Was odwiedzanym miejscem ;) Jeszcze raz dziękuję za wskazówki i miłe słowa :)


Przejdę teraz do wyłonienia zwycięzcy. Spośród osób spełniających warunki konkursu wylosowałam jeden nick, a jest nim:

 
Serdecznie gratuluję !!! :) 


Zaraz skrobię do Ciebie maila, abyś podała mi swój adres.

Mam nadzieję, że kosmetyki Tobie się spodobają i zrobisz z nich użytek, robiąc ciekawe makijaże :)Dziękuję jeszcze raz za udział w konkursie i zapraszam do czytania mojego bloga :)

Pozdrawiam :)7 komentarzy:

 1. Super pomysł z tym nowym cyklem. :)
  Gratuluję zwyciężczyni. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak najbardziej jestem za nowym cyklem;)


  Gratki;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Artykuły instruktarzowe to ciekawa opcja ;) gratuluje poza tym :) Pozdrawiam i zapraszam do udziału w konkursie, do wygrania bon na zakupy ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się że podobają Wam się moje pomysły :) Postaram się je niedługo wcielić w życie :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia