niedziela, 13 listopada 2011

rozdanie charytatywne - przypomnienie plus informacja, ile do tej pory udało się uzbierać pieniążków

Minęło już 18 dni od ogłoszenia rozdania charytatywnego dla Natalki, do końca zostało jeszcze niecałe 2 tygodnie :)
Chciałabym Was poinformować, ile osób do tej pory się zgłosiło, ile pieniążków się uzbierało itp.

Do tej pory do rozdania zgłosiło się 21 osób, w tym 2 osoby nie spełniły wszystkich warunków rozdania (ale jest jeszcze dużo czasu). Zatem w losowaniu 10 zestawów kosmetyków na chwilę obecną, bierze udział tylko 19 osób.  Każda z osób, która wysłała do mnie skan dowodu wpłaty pieniążków, otrzymała ode mnie zwrotnego maila - te osoby będą brały udział w losowaniu.

Na konto fundacji wpłynęło 732,49zł

Za wszystkie wpłaty w imieniu rodziców Natalki serdecznie dziękuję :*


Rozdanie kończy się 27 listopada - zapraszam wszystkich do wzięcia udziału, bo nagrody są tego warte. Oto jeden z zestawów, który można wygrać:

wartość tego zestawu to ok 380zł!

Aby wziąć udział w rozdaniu, naprawdę nie trzeba zbyt wiele zrobić - wystarczy wpłacić minimalną kwotę 5zł na konto fundacji oraz odpowiedzieć na prościutkie pytanie.
Wszystkie osoby mają równe szanse na wygraną :)

Szczegółowe informacje na temat rozdania znajdziecie pod tym linkiem: KLIK! bądź klikając w banner po prawej strony.  Zachęcam wszystkich do udziału, bo zbieramy pieniążki na szczytny cel. Przy okazji można wygrać znakomity zestaw kosmetyków wiodących polskich marek.

Pozdrawiam :)

12 komentarzy:

 1. mam nadzieję, że więcej osób się zgłosi!

  OdpowiedzUsuń
 2. No to nie za wiele :( Szkoda, bo tym ludziom nie potrzeba aż tak dużo pieniędzy - 10 tys.to nie jakaś zaporowa kwota.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zachęcam Wszystkich do wpłat - nawet 5 czy 10 zł to zawsze ogromna pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem troszkę zawiedziona, bo patrząc na inne rozdania w których są znacznie mniej atrakcyjne nagrody,odzew jest olbrzymi,a tutaj nagrody takie świetne,bardzo szczytny cel,a wymagana tylko cegiełka w kwocie 5 zł,to bardzo mało,niewiem dlaczego tak mało osób jest chętnych,ale mam nadzieję,że serca ludzkie się poruszą i rozdanie nabierze tempa.Może warto sobie odmówic kolejnego nowego kosmetyku i ofiarowac pomoc potrzebujacej dziewczynce,pomóżcie nam w tej akcji,razem można wiele,wystarczy chcieć.Ferr mam nadzieje,że akcja posunie sie do przodu.pozdrawiam:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja myslę ze wiele blogerek ma wielkie serca i uda zebrać sie odpowiednia kwotę. Jesteśmy w połowie drogi. Trzymam kciuki, ale coś czuje że się uda:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Myślałam że więcej osób się zgłosi i jestem troche zawiedziona, tym bardziej że można komuś pomóc a nagród jest dużo i są narawde świetne, oby zgłosiło sie jeszcze wiele wiele osób

  OdpowiedzUsuń
 7. czyli rozumiem, że jeśli nie dostałam emaila zwrotnego to nie biore udziału w rozdaniu? tylko nie wiem czemu myslalam ze wszystko zrobilam jak trzeba. no ale najwazniejsze ze dorzucilam swoja cegielke dla Natalki..

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy - jeśli nie dostałaś maila zwrotnego ode mnie, to oznacza że mail do mnie nie doszedł.. :( Proszę, wyślij mi go jeszcze raz :) Jeżeli zrobiłaś wszystko tak jak było napisane w regulaminie konkursu, to weźmiesz udział w losowaniu nagród :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ferrou- wysłałam e-maila jeszcze raz:) no wydaję mi się, że wszystko zrobiłam poprawnie, skan wysłałam komentarz dlaczego chcę pomóc zostawiłam :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy - teraz i poprzednio mail twój doszedł, odpowiadałam na niego już 3 listopada, od tamtej pory jesteś także na liście osób biorących udział w rozdaniu :)teraz też ci wysłałam maila, mam nadzieję że go otrzymałaś. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 11. szkoda, że tak mało osób się zgłosiło. ja mam bloga na pingerze spróbuję to tam rozreklamować by jak najwięcej osób się zgłosiło :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Mnie też dziwi, że zainteresowanie jest tak małe, spodziewałam się o wiele większego ruchu w związku z rozdaniem, bo przecież warunki do spełnienia nie są wcale trudne, a nagrody są... po prostu świetne!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia