niedziela, 13 kwietnia 2014

Piękno z Gesha Beauty - wygraj 30-dniową kurację Gesha Beauty Collagen Drink!

Ponad miesiąc temu moja pielęgnacja cery przeszła rewolucję. Odstawiłam całą chemię na rzecz naturalnych olejów, kremów samorobionych, peelingu z korundem czy maseczce z alg. Walkę o piękno warto także wspierać od wewnątrz - z pomocą przyszła Gesha Beauty. Od kilku dni co rano popijam Gesha Beauty Collagen Drink. Kuracja trwa 30 dni i liczę na to, że już niedługo zobaczę rezultaty.


Czym jest Gesha Beauty Collagen Drink?

Gesha Beauty Collagen Drink to dzienna dawka piękna od wewnątrz!Jest to suplement diety nowej generacji w postaci napoju, a zatem do 50 razy bardziej skuteczny niż tabletki kolagenowe.Gesha Beauty Collagen Drink zawiera tylko wysokojakościowe składniki. Hydrolizowany kolagen pochodzący z ryb stanowi główny składnik, a  mieszanka witamin wspiera jego działanie. Naturalny słodzik Stevia (Stevia rebaudiana) pozwala nawet cukrzykom korzystać z naszego produktu. Skład ten został zaprojektowany dla maksymalnej absorpcji i biodostępności. Gesha Beauty Colagen Drink jest produkowany z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanej technologii i najwyższych standardów jakości w przemyśle nutrikosmetyków. Aksamitne ciało, elastyczna i gładka cera, mocne i piękne włosy i paznokcie, a także zdrowe stawy to rezultat dziennego stosowania produktu. Spowalnia i regeneruje proces starzejącej się skory oraz redukuje zmarszczki i cellulit. Skóra staje się jędrna i optymalnie napięta, dodatkowo uzyskuje odpowiednie nawilżenie. [źródło]Mam dla Was niespodziankę - KONKURS - do wygrania oczywiście 30 dniowa kuracja Gesha Beauty Collagen Drink. Warunki uczestnictwa:
- musisz być publicznym obserwatorem mojego bloga;
- musisz odpowiedzieć na pytanie: Czym jest dla Ciebie piękno?


Pod tym postem zostaw komentarz według schematu:
Obserwuję blog jako......
mail: ......
odpowiedź na pytanie:......


Mam nadzieję, że konkurs się Wam podoba. Możecie się zgłaszać do 26 kwietnia 2014. Przystępując do konkursu akceptujesz regulamin, który znajduje się poniżej.


Powodzenia!REGULAMIN ROZDANIA

 
 • Konkurs trwa od 12 kwietnia 2014 r. do 26 kwietnia 2014 r. godz. 23.59
 • Warunkiem koniecznym wzięcia udziału w rozdaniu jest wypełnienie zadania konkursowego

Zadanie konkursowe polega na:
- byciu obserwatorem bloga storybyferrou.blogspot.com
-
Udzieleniu odpowiedzi na pytanie: Czym jest dla Ciebie piękno?


 • Zgłoszenia niekompletne nie będą brane pod uwagę.
 • Spośród osób, które wezmą udział w Konkursie w terminie od 12 kwietnia do 26 kwietnia 2014r  i poprawnie wykonają zadanie konkursowe, zostanie wyłoniony zwycięzca, który otrzyma 30 dniową kurację Gesha Beauty Collagen Drink . Na maila od zwycięzców z danymi do wysyłki czekam 2 dni. Po dwóch dniach nagroda przepada i zostaje przekazana osobie, która jest na liście rezerwowej. 
 • Osoby nagrodzone wyłania komisja konkursowa, w której skład wchodzi autor bloga storybyferrou.blogspot.com
 • Nick laureata zostanie opublikowany na blogu storybyferrou.blogspot.com w ciągu 5 dni od zakończenia konkursu.
 • Na wskazany adres firma Gesha Beauty wyśle nagrodę. Wysyłka tylko na polskie adresy.
 • Musisz mieć skończone 18 lat lub zgodę rodziców na udział w konkursie.
 • Fundatorem nagród jest Gesha Beauty
 • W przypadku wygranej, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z organizacją konkursu.
 • Zgłoszenie do konkursu jest jednoznaczne z przyjęciem warunków niniejszego regulaminu.
 • Prawo do składania reklamacji, w zakresie niezgodności przeprowadzenia Konkursu z Regulaminem, służy każdemu uczestnikowi w ciągu 7 dni od daty wyłonienia jego laureatów. Reklamacje składać można mailem na adres ferrou_22@yahoo.pl.
 • Zastrzegam sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszym regulaminie.
 •  Rozdanie  nie podlega pod ustawę o grach i zakładach /Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn/zm z dn. 29/07/1992

Powodzenia :)

17 komentarzy:


 1. Obserwuje jako: Jogobella .J.K.
  oDP: Piękno dla mnie to coś subiektywnego, co sprawia, że człowiek doświadcza zachwytu i poczucia harmonii. Dla mnie piękne są widoki zachodzącego słońca, gdy niebo przejmuje wszystkie barwy, rozbawione dzieci bawiące się radośnie przed mym, blokiem i cała masa innych rzeczy, która mnie wzrusza :)) Piękny może być też człowiek (nie tylko wizualnie), ale kiedy duszą przypomina anioła.

  OdpowiedzUsuń
 2. Obserwuję blog jako Małgosia
  mail: kosmetykoholizm@gmail.com
  odpowiedź na pytanie:Piękno to coś co nam sie podoba, czego pragniemy i zazdrościmy. Dla jednych będzie to coś powierzchownego, dla innych coś niematerialnego, a dla kolejnych tylko puste słowo.

  OdpowiedzUsuń
 3. Obserwuję blog jako Farizah (Kobieta z Filiżanką kawy...)
  mail: oktawia.farizah.bojko@gmail.com
  odpowiedź na pytanie: Piękno to dla mnie moja mama, która codziennie rano wybiera sobie pomadkę z kosmetyczki i robi to wręcz mistycznie, piękno to mój syn, który budzi się rano i uśmiechem się wita, piękno to człowiek który niesie pomoc potrzebującemu. Żadna rzecz materialna nie równa się pięknu człowieka:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Obserwuję blog jako Katarzyna Wierzba
  mail: kaja350@vp.pl
  odpowiedź na pytanie:
  Naturalne piękno to dla mnie zaakceptowanie kobiecych niedoskonałości oraz powstrzymanie się od retuszowania zdjęć.Pokazywanie sie bez makijażu, kobiety powinny być prawdziwe i „surowe” a dzisiaj już się tak nie zdarza.Moim zdaniem naturalne piękno jest znacznie atrakcyjniejsze od retuszowanego. Nieważne ile kilo pudru na siebie nałożymy, jak grubo pomalujemy usta, czy jak bardzo podkreślimy oczy, bo wtedy nie widać waszego naturalnego piękna. Niepotrzebnie się chowamy się za tą make-upową maską ukrywając tym samym wasze naturalne atuty. Facetów naprawdę pociąga w kobietach naturalność i tego właśnie w nich szukają.Naturalna uroda wygrywa z sztucznością. Tak, więc apel do wszystkich kobiet. Ceńcie swoje naturalne piękno i nie kryjcie go maską makijażu. Cieszcie się z tego, co macie i potrafcie to odpowiednio podkreślać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Niesamowita sprawa z tym napojem. Jestem ogromnie ciekawa jego działania i z niecierpliwością będę czekała na Twoją opinię, jak już skończysz 30 buteleczek. :)
  Też wezmę udział w konkursie, a co!
  Obserwuję jako: Damantris
  mail: dwie.agrafki.i.zyletka@gmail.com
  odpowiedź na pytanie: piękno, to świadomość siebie. To umiejętność podkreślenia swoich największych zalet i ukrycie wad. Piękno to inteligencja, z jaką potrafimy prowadzić ciekawe konwersacje i subtelny flirt, który elektryzuje. Piękno to życie, które mamy odwagę przeżyć po swojemu i umiejętność pielęgnowania wieloletniego związku, by wciąż była w nim miłość.

  OdpowiedzUsuń
 6. Obserwuję blog jako: mauue St
  e-mail: mauestk@gmail.com


  Odpowiedź: Człowiekowi trudno jest piękno zdefiniować, jednak podświadomie czuje, czym ono dla niego jest. Pięknem można określić coś, do czego mamy słabość, na co lubimy patrzeć ze względu na jego kształt lub kolory. Piękne jest to, co przykuwa nasz wzrok, co sprawia, że czujemy się lepiej patrząc na to, lub słuchając tego. Piękno to słowo, które wyraża idealność, nasz podziw dla jakiegoś obiektu, bądź zachowania.

  OdpowiedzUsuń
 7. e-mail: sandissto@gmail.com
  Obserwuję blog jako: Sandi Stolarczyk

  Moja odpowiedź: Piękno ?

  Piękno czujesz w sobie, przed oczami i piękno widzisz w ludziach.
  Chociaż jesteś dziewczyną nie raz spojrzysz na głeboki dekold swojej koleżanki bo to jest estetyka-to jest piękne.
  Piękno wszędzie odnajdziesz,a zwłaszcza w człowieku.
  Czujesz te dreszcze? To jest właśnie piękno.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 9. obserwuję jako Joanna N.
  email. numer27@interia.pl
  Czym jest dla Ciebie piękno?
  Dla mnie piękno jest tym co tkwi w oczach ,w środku nas samych .Oczy są zwierciadłem duszy i ważne umiejętnie je podkreślać ,wydobywać ich piękno makijażem również .Piękno dostrzegam też w otaczającym nas świecie ,w ludziach ,kolorach,przyrodzie budzącej się do życia w mojej córce ,która jest wybitnie utalentowana muzycznie.Ważne ,aby dziś w nie łatwym świecie dostrzegać piękno w drobiazgach choćby. Dbajmy o siebie i kochajmy siebie ,pierwszym krokiem do pokochania siebie jest samoakceptacja ,zaakceptujmy swoje niedoskonałości ,nikt nie jest idealny ,a podkreślajmy swoje atuty i bądźmy piękne .

  OdpowiedzUsuń
 10. Obserwuję jako Izabela Latawiec
  izabela.latawiec@o2.pl
  Lubie i udostępniam na fb jakohttps://www.facebook.com/
  Dla mnie piękno jest tym co czlowiek dostrzega i docenia moze to byc kwiat,zachód slońca,góry,Jednym słowem wszystko może byc pięknem w zależności jak ktoś postrzega piękno.

  OdpowiedzUsuń
 11. obserwuję jako:Bodzia bigbitowka
  mail:bozenascibik@op.pl
  Piękno jest tym,co czujesz wewnątrz i co odbija się w Twoich oczach

  OdpowiedzUsuń
 12. Obserwuję jako: Ilona Siok
  e-mail: iloniaczsiok@gmail.com


  Piękno dla mnie to coś subiektywnego, co sprawia, że człowiek doświadcza zachwytu i poczucia harmonii. Dla mnie piękne są widoki zachodzącego słońca, gdy niebo przejmuje wszystkie barwy, rozbawione dzieci bawiące się radośnie przed mym, blokiem i cała masa innych rzeczy, która mnie wzrusza :)) Piękny może być też człowiek (nie tylko wizualnie), ale kiedy duszą przypomina anioła

  OdpowiedzUsuń
 13. Obserwuję blog: Anita Stańczak
  e-mail: mauue90@gmail.com


  Dla mnie piękno zewnętrzne i wewnętrzne łączą się ze sobą, określam je po prostu jako piękno.
  Bo czyż możemy powiedzieć, że kobieta szczupła, ma ładne włosy, oczy itd. ale osobowości "zero" jest piękna? Co najwyżej powiedziałabym - "ładna". Piękna jest ta osoba, niekoniecznie "ładna", która akceptuje swój wygląd, ma bogatą osobowość, posiada różne cechy i zalety ważne dla osoby, która ją ocenia. Bo każdy inaczej określa piękno, dla każdego inna osoba będzie piękna.

  OdpowiedzUsuń
 14. Obserwuję bloga: Amanda Z.
  e-mail: amandazaj@gmail.com
  Czym dla mnie jest piękno?
  Piękno jest siłą zawartą w oczach każdej z nas. Powstaje w umyśle tego, kto je ogląda i się nim zachwyca, jednak nie znajdziemy go u nikogo, jeśli nie odnajdziemy go w sobie. Jest to coś, czego nie chcemy zmieniać. Świadomość go sprawia, że chcemy z nim codziennie obcować, być lepsi i dążyć do perfekcji. Jest to po prostu rzecz, którą wybierzemy z dumą.

  OdpowiedzUsuń
 15. Obserwuję bloga jako: redlipsmny
  e-mail: redlipsmny@gmail.com
  Czym jest dla mnie piękno ?
  Piękno ... piękno jest w każdym z Nas. Jest stanem ciała i umysłu, dzięki któremu czujemy się dobrze, bezpiecznie i wyjątkowo. Wpływać na to może otoczenie, osoby które są blisko nas, niezwykłe miejsca bądź okoliczności. Każdy z Nas ma swoją definicję piękna ale każdy wie , że jest to coś wyjątkowego.

  OdpowiedzUsuń
 16. Obserwuję bloga jako: Anecka
  mail: irenn.p@gmail.com
  Czym jest dla mnie piękno?

  Dla mnie piękno (ludzkie) jest wizytówką, wizytówką osoby która odznacza się w dzisiejszych czasach niebywałą siłą charakteru, ciekawą osobowością, empatią.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia