poniedziałek, 2 lipca 2018

MAGNETYCZNE LAKIERY NEONAIL 5D CAT EYE

Ostatnie dni nie były zbyt ciepłe. Może to nie jest zbyt pozytywna informacja, jednak pozwoliło mi to przypomnieć sobie o lakierach hybrydowych, które nosiłam zimą i wczesną wiosną. Mowa o NeoNail 5D Cat Eye, które po premierze zapragnęłam mieć. Posiadam wszystkie cztery kolory i każdy z nich jest na swój sposób przepiękny.Uwielbiam lakiery hybrydowe za ich trwałość, odporność na uszkodzenia oraz wysokiej jakości połysk. Potrafię położyć jeden kolor, jednak ozdabianie mi nie wychodzi. Nie będę tego ukrywać: mam na coś takiego ochotę i ciągle ćwiczę, jednak na chwilę obecną nie jest to jeszcze coś, co bym chciała pokazać. Natomiast lakiery magnetyczne NeoNail z kolekcji 5D Cat Eye pozwalają mi w łatwy i szybki sposób zmienić zwykłe mani na coś niepowtarzalnego.  


W kolekcji NeoNail 5D Cat Eye są cztery kolory o mieniących się drobinkach: Somali, Bengal, Persian oraz Siberian. Zależnie od intensywności światła, czy jest ono sztuczne czy dzienne na paznokciach pojawia się inny kolor. Tak, są to duochromy, które aż chce się mieć. Lakiery można nakładać solo, ale wtedy minimum 2-3 warstwy, albo pod kolorową bazę. Moim zdaniem najładniej wyglądają na bazie czarnej, choć też szalałam z bazami fioletowymi czy czerwonymi. I za każdym razem prezentuje się inaczej, ale nadal świetnie. Do wykonania manicure potrzebny jest magnes, dzięki któremu drobinki w lakierze będą jeszcze bardziej widoczne. Sposoby przykładania magnesu są różne, ja się wzorowałam na filmiku, w którym są pokazane proste zdobienia. 

Ciężko jest uchwycić na zdjęciach ten mieniący się, duochromowy efekt, starałam się, stąd tyle zdjęć w poście. Ale powiem Wam szczerze, że na żywo kolory o wiele wiele lepiej się prezentują, są wprost fenomenalne.


Somali to złoto - pomarańczowy lakier, którego drobinki bardzo ładnie przechodzą z jednego koloru na drugi.
Bengal ma w sobie drobinki różowe oraz pomarańczowe, które cudnie się mieszają.
Persian jeden z ładniejszych kolorów, mieni się na fioletowo i jest to chłodny odcień oraz na złoto.


Siberian to mój ulubiony kolor. Pięknie się mieni na fioletowo oraz turkusowo, najczęściej po niego sięgałam.
Lakiery magnetyczne 5D Cat Eye bardzo przypadły mi do gustu. Aplikacja jest bardzo łatwa, konsystencja lakieru, pędzelek są na wysokim poziomie. Moim zdaniem te lakiery nie mają żadnych wad. Marzą mi się jeszcze inne kolory, coś z czerwienią albo kobaltem, mam nadzieję, że NeoNail nie będzie się ograniczać do tych czterech przepięknych kolorów.Pozdrawiam:)

3 komentarze:

  1. Uwielbiam lakiery z serii Cat Eye, dają niesamowity rezultat :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Też zdecydowanie zakochalam sie w siberian, jakbym miala galaktyke na dłoniach :D

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia