wtorek, 19 kwietnia 2016

Sensique Top Color Duo - Orient

W miniony weekend udało mi się znaleźć chwilę czasu, aby sfotografować lakiery, które od jakiegoś czasu namiętnie używam. Tak już mam, że jak kolor mi się spodoba, to przez dłuższy czas po niego sięgam, mimo że setki innych domaga się, by zwrócić na nie uwagę. Firma Sensique jakiś czas temu wypuściła dwupaki lakierów, którymi można wykonać ciekawe mani, mi przypadł do gustu Orient.


W zestawie są dwa kolory: piękny łososiowy lakier o numerze 199 o wykończeniu kremowym oraz piękna truskawkowa czerwień z shimmerem o numerze 200. Oba lakiery są o pojemności 5ml, czyli takie jak lubię. Jest większa szansa, że przy mojej rozrastającej się kolekcji się nie zmarnują.


Producent uważa, że Top Color Duo to zestawy najmodniejszych w sezonie lakierów do paznokci. Nowoczesna formuła z tefpoly®  przedłuża trwałość lakieru, pogłębia intensywność koloru oraz zapewnia efekt szklanego połysku. Zestawy są dostępne w 4 wariantach kolorystycznych i kosztują 9,99zł.

Lakiery Sensique lubię i tym razem na nich się nie zawiodłam. Kolorów z zestawu Orient bardzo dobrze się używa, szybko schną. Aplikacja nie przysparza problemów, bo lakier dobrze rozlewa się po płytce, ale nie wylewa się na skórki. Do pełnego krycia potrzebne są dwie grubsze warstwy, ponieważ po pierwszej jest wiele prześwitów. Druga wszystko wyrównuje i można cieszyć się naprawdę ładnymi paznokciami.
Co sądzicie o takich kolorach? Łososiowy lakier uwielbiam, często noszę go bez dodatku czerwieni. 

Pozdrawiam :)


7 komentarzy:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia